Ile mogą kosztować tarasy drewniane?

W tak dużych miastach, jak Kraków czy Warszawa, bez problemu możemy znaleźć mnóstwo różnego rodzaju wykonawców zajmujących się wykonywaniem tarasów drewnianych. Newgardenstyle oraz inne firmy z tej branży cieszą się nieustannie bardzo dużym zainteresowaniem.

Obecnie tarasy drewniane są z wielu powodów bardzo popularne nie tylko w Krakowie, ale i okolicznych miejscowościach. Bez wątpienia są one tak lubiane z uwagi na ładny, stylowy wygląd, a także bardzo dużą trwałość. Tarasy drewniane, które montuje się tak często w Krakowie wytrzymują bardzo wiele lat nawet intensywnego użytkowania. Gatunki egzotycznych drzew są bardzo odporne na szkodliwe warunki, takie jak chociażby wilgoć, ostre promienie słoneczne i wiele innych.

Wiele osób uważa, że takie tarasy są bardzo drogie. Jak się okazuje, w kwestii takiego produktu jak właśnie tarasy drewniane, Kraków posiada szeroką i urozmaiconą ofertę, w której każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Materiał na tarasy drewniane – Kraków (przykłady) Cena
Deski z drewna świerkowego 1200 zł
Deski ze świerka skandynawskiego 1920 zł
Deski z modrzewiu syberyjskiego 2400 zł
Deski z egzotycznego drewna tatajuba 4000 zł
Deski z egzotycznego drewna cumaru 5000 zł

Powyższe ceny dotyczą samego tylko materiału na taras o powierzchni około 20 metrów kwadratowych. Do cen materiałów doliczać trzeba także koszty robocizny, które przy takiej powierzchni mogą wynosić od 1500 do 2000 zł zależnie od firmy.