Ogród ziołowy na dachu

W miastach często powietrze nie jest szczególnie dobre. Wie to z pewnością każda osoba, która tylko raz na jakiś czas przyjeżdża ze wsi do dużego miasta. Pomocą w walce z takim stanem są ogrody. Warszawa z pewnością potrzebuje takich zabiegów. Nie znam osoby, która cieszyłaby się z jakości powietrza w tym mieście. Z pomocą przychodzą wiosenne prace , dzięki którym każdy może mieć ogród w swoim domu.
Oprócz tego, że pozytywnie wpłyniesz na jakość powietrza w Warszawie to zyskasz nowe miejsce wypoczynku, oraz twój dom będzie lepiej izolowany od letnich upałów, a zimą będzie tracił mniej ciepła. ogrody zapewniają wiele korzyści.
Osobiście chciałbym kiedyś zobaczyć w Warszawie osiedle zielonych dachów, gdzie każdy blok miałby na sobie zielony dach. Byłby to z pewnością piękny widok z lotu ptaka, a dodatkowo mieszkańcy takiego osiedla mieliby miejsce, gdzie mogliby miło spędzać czas. W Warszawie przydadzą się ogrody i mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się osiedle, na którym każdy blok będzie posiadł zielony dach. Jednak co przyniesie przyszłość w tym temacie zobaczymy.