Jaki taras będzie najlepszy?

Bardzo dużą popularnością w wielu polskich miastach cieszą się tarasy drewniane. Kraków może stanowić doskonały przykład takiego właśnie miejsca, gdzie właśnie one są najczęściej wybierane. Wiele firm zajmuje się montażem takich właśnie tarasów.

Tarasy drewniane cieszą się w Krakowie tak dużym powodzeniem nie bez powodu. Na pierwszy rzut oka widać, że po prostu bardzo dobrze się prezentują. Taki taras wygląda bardzo stylowo, elegancko, łatwo można także do niego dopasować różnego rodzaju meble. Ponadto tarasy drewniane – Kraków posiada wiele tego przykładów – cechują się bardzo dużą wytrzymałością, która jest tym większa, im lepszy rodzaj drewna zostanie do nich wybrany.

Różna może być cena takich tarasów drewnianych w Krakowie i zależy on w dużej mierze także od wybranego do nich drewna. Najdroższe jest drewno egzotyczne. Rodzime gatunki, takie jak np. świerk są znacznie tańsze.

Jeśli zatem interesują cię tarasy drewniane, Kraków na pewno pozwoli ci na znalezienie jak najlepszej oferty, a wybór ten możesz jak najlepiej dopasować do swojego gustu, swoich potrzeb, jak również możliwości finansowych.

Rodzaj tarasu drewnianego w Krakowie Cena przy powierzchni tarasu ok. 20 m.kw.
Deski świerkowe 3620 zł
Świerk skandynawski 4340 zł
Modrzew syberyjski 4820 zł
Egzotyczne drewno tatajuba 6420 zł
Egzotyczne drewno cumaru 7420 zł

Powyższe ceny zawierają zarówno koszty materiału, jak i robocizny. Zależnie od miasta mogą się one oczywiście zmieniać i w każdym miejscu być nieco odmienne.